Diplomové práce

Vím jak jsou pro studenty důležité jejich absolventské práce. Dbám proto na kvalitu vazby tak, aby byly dobrou vizitkou jim i mé dílně. Jak už je dobrým zvykem, většina absolventských prací se dokončuje na poslední chvíli a tak jsem připraven svázat vytištěnou diplomku rychle a expresně, aby mohla být ještě za tepla doručena na studijní oddělení.

  • výběr ze čtyř barev desek
  • svázání do hodiny za 350 Kč
  • znovuotevření a výměna či doplnění listů zdarma
  • tisk čtyř řádků na desky samozřejmostí

Diplomové práce rychle – expres a online

V sezóně diplomových prací je většina firem a copycenter zavalená jejich výrobou a tak můžete na jejich svázání čekat i několik dní. Čas je ale neúprosný a studenti proto potřebují mít vazbu často svázanou v den jejího dokončení.

Pokud již víte, že budete potřebovat svázat diplomovou práci na počkání, nejlépe uděláte, pokud v alespoň jednodenním předstihu vyplníte závazný online formulář výše a já si pro vás předtisknu desky, do kterých pak pouze vložíme ještě z tiskárny teplou diplomovou práci. Za pár minut pak můžete běžet na studijní oddělení.

Jakou vazbu u mne pořídíte?

Pro vazbu diplomových prací používám systém značky Hardbind. Do kovového hřbetu s potiskem se vloží listy formátu A4 a ze stran se přiloží předem potištěné pevné desky potažené plátnem. Celá vazba se poté uzavře ve speciálním lisu. Takto svázaná diplomka se dá znovu otevřít a uzavřít v případě, když na něco zapomenete nebo zjistíte zásadní chybu.

Desky si můžete vybrat ze čtyř barev: vínově červená, námořnická modř, tmavě zelená či černá. Pokud by vám nevyhovovala ani jedna z nabízených barev, je možné si nechat zhotovit desky na míru.

Samozřejmostí jsou desky s kapsičkou na přiložené CD nebo pouzdrem na složené výkresy.

Tato vazba se hodí na následující práce:

  • Bakalářské práce
  • Magisterské práce
  • Diplomové práce
  • Disertace
  • Absolventské práce

Nestandardní formáty

Pro některé obory je formát A4 příliš malý a kvůli výkresům, plánkům či mapám potřebují formát A3 nebo zcela nestandardní. Samozřejmě vám zhotovím i takovéto formáty, jen není možné garantovat krátkou dobu dodání. Kontaktujte mne proto co nejdříve před vaším odevzdáním.

Tisk diplomových prací

Vzhledem k mé specializaci na vazbu a práci s knihami vám bohužel vaši práci nevytisknu. Za to však mohu doporučit asi 200 m vzdálené copycentrum, s jehož službami byli všichni mí zákazníci spokojení. Vytištěné listy vám pak za pár minut svážu do předem potištěných desek.

Ceník vazby diplomových prací

Všichni studenti hledají nejlevnější vazbu diplomových prací. Nemohu vám garantovat nejlevnější ceny, ale zato dobře a kvalitně odvedenou práci za částku, která vás nezruinuje.

350 Kčtentýž den
290 Kčdo zítra
250 Kčdo pozítří
map

Kde ty diplomové práce pořídím?

Knihvazačství Rumler sídlí přímo v Dejvicích, na adrese Svatovítská 5, Praha 6.

Z ČVUT, VŠCHT a Národní technické knihovny k nám můžete přeběhnout v bačkorách.

Pro studenty UK, VŠUP, FAMU a ostatní jezdí z centra metro A na stanici Dejvická, odkud je to pouhé 2 minuty.

Přímo před dílnou je stanice MHD Kafkova autobusů 180 a 143, o kousek dál stojí tramvaje 2, 5, 8, 20, 26 na Vítězném náměstí.

Parkování v okolních ulicích bývá malým dobrodružstvím, ale není nemožné. Zato vaše kolo se může ohřát v teple a bezpečí dílny. Vzduch do pneu zdarma!

Kontakt